Podporujeme Nadaci policistů a hasičů

 

 

 

Proč 112 HERO CREW podporuje právě Nadaci policistů a hasičů?

Vytvořili jsme značku, která je tu pro všechny skutečné hrdiny. A kdo mají být ti hrdinové? Pro nás jsou největšími borci ti, co se rozhodli ve svém životě pomáhat druhým. A do této skupiny se rozhodně řadí složky IZS, které za nás dennodenně nasazují své životy, a které tato nadace podporuje v těžkých životních situacích. 

 

 

Komu Nadace pomáhá?

Nadace je zřízena s cílem pomoci zlepšit životní podmínky dětem policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby, nebo v přímé souvislosti s ní, nebo pro její výkon a policistům a hasičům těžce tělesně postiženým následkem zranění utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby.

Od roku 2018 pomáhá policistům a hasičům ve služebním poměru, případně jejich rodinám k překlenutí nepředpokládané tíživé životní situace, vzniklé ze zdravotních, či sociálních příčin nebo v důsledku živelné katastrofy.

 

 

Jak Nadaci podporujeme?

Hlavně transparentně! Z každého prodaného předmětu na našem HERO e-shopu vybíráme určitou částku, kterou budeme čtvrtletně posílat na účet Nadace č. 175787001/0300.  


Konkrétní finanční příspěvek vidíte u každého výrobku → například z nákupu Setu - Slim (peněženka, klíčenka a opasek) přispíváme Nadaci 50 Kč na její skvělé počiny! (ukázka setu a příspěvku zde  

  

Děkujeme každému, kdo se v životě rozhodl pomáhat dalším. Ať už profesionálně, nebo prostě jen tak. 

 

Pomáhejte i nadále… Buďte HRDINOVÉ V CIVILU!

 

S láskou Pavla

Zakladatelka 112 HERO CREW


paja

 

Zpět do obchodu